Shake The World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi Röportajı

2 posters

Demi Röportajı Empty Demi Röportajı

Mesaj  CandyTaro Çarş. Eyl. 05, 2012 6:48 am

Demi Lovato'dan samimi açıklamalar!

30 Ocak 2012

Genç şarkıcının en özel açıklamaları, CosmoGirl'ün Şubat sayısında!

Demi ile Los Angeles'da bir kafede sohbet ediyoruz. Siyah şapkası, Van Halen tişörtü, pilili siyah mini eteği ve siyah dantel çoraplarıyla (bu arada dışarıda hava, güneşli ve sıcak) oldukça rahat görünüyor. "Bacaklarımdaki tüyleri almaya üşendim," diye gülerek açıklıyor bu sıcakta neden uzun çoraplar giydiğini.

Demi şu anda ulaşmak istediği noktada: 'Give Your Heart a Break' isimli ikinci single'ını yayınladı ve geniş kapsamlı bir dünya turnesine çıkmaya hazırlanıyor. Ve şimdi de sizlerle inişli çıkışlı günlerini, sorunlarının üstesinden nasıl geldiğini ve gelecek planlarını paylaşmak istiyor!

CosmoGirl: Tedavi olmaya başladığın dönemde kimler hep yanındaydı?
Demi Lovato: Hep yanımda olan iki kişi vardı. Ne kadar didişirsek didişelim, hep hayatımda olacaklar. Miley (Cyrus) ve ben çok dik kafalıyız. İşte bu yüzden ne zaman kavga etsek sonuçları kötü oluyor ve de "Bir daha asla birbirimizle konuşmayacağız!" diyoruz. Ama iki gün sonra yine "Seni çok özledim ve çok seviyorum!" moduna geri dönüyoruz. Selena (Gomez) ile hiç kavga etmeyiz. O, yüzleşmeyi pek sevmez. Ne olursa olsun, hayatım boyunca yanımda olacaklar. Çünkü birlikte çok şey yaşadık.

CG: Artık kendine güvenin yerinde mi?
DL: Bazı günler sadece eşofmanımı giyip öyle takılmak istiyorum. "Bu elbiseyi giymek istemiyorum!" diye düşünüyorum. Aslında aklım benimle oyun oynuyor. Bana yeterince zayıf ve güzel olmadığımı söylüyor. İşte kafandan gelen bu sesleri duymayacaksın. Senin başını derde sokan, işte bu sesler. Sopa gibi ince olmama gerek yok. Ben böyle de güzelim. Bazen kendime dikkat etmem gerekiyor, doğru. Sağlıklı beslenmeyi öğrenmek için çok çabaladım.

CG: Joe Jonas ile son zamanlarda birbirinize tweet'ler atıyorsunuz. Eski sevgiliyle dost olunabileceğine inanıyor musun?
DL: Evet, kesinlikle. Buradaki kilit nokta, eski sevgiliden nefret etmemek. Söylemesi kolay tabii, onun da farkındayım. Yine de ne olursa olsun, negatif enerjinin sizi ele geçirmesine izin vermeyin derim.

Röportajın tamamı, CosmoGirl Şubat sayısında...
CandyTaro
CandyTaro
Moderatör
Moderatör

Aktiflik :
Demi Röportajı Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Demi Röportajı Right_bar_bleue

Demi Röportajı Empty Geri: Demi Röportajı

Mesaj  NinaEmzy Cuma Ekim 12, 2012 1:42 pm

röportaj için teşekkürler (:
NinaEmzy
NinaEmzy
Üye