Shake The World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Stewart: ''Kendimi Hiçbir Zaman Ünlü Hissetmedim''

2 posters

Kristen Stewart: ''Kendimi Hiçbir Zaman Ünlü Hissetmedim'' Empty Kristen Stewart: ''Kendimi Hiçbir Zaman Ünlü Hissetmedim''

Mesaj  &Smilectioner Cuma Eyl. 07, 2012 11:21 am

Başarılı oyuncu Kristen Stewart 'Brisith Vogue' dergisinin Ekim sayısına kapak oldu. 'Pamuk Prenses ve Avcı' filmindeki oyunculuğu ile göz dolduran Kristen, bakalım dergi ile neler paylaşmış;

Endüstrideki varlığının devamlılığı;
Eğer düşüncelerinizi doğru bir şekilde sunmayı bilmiyorsanız, insanlar tarafından eksik görülebilir. Ama dostum, ben bunu yapamam. İşte insanlar bu düşünceleri doğru bir şekilde sergilemeyi kolay sanıyorlar, çünkü oradasınız. Herkesin gözü önündesiniz. Bir iş yapıyorsunuz ve para kazanıyorsunuz. Ama biliyorsun, ben insanların sandığı kadar pürüzsüz değilim. Herkesin gözü önünde sakar olabiliyorum. Eğer oturup ''Tamam, çok ünlüyüm, nasıl kendimi herkesin yanında fark ettireceğim?'' diye düşünseydim bu insanın kim olduğunu anlayamazdım. Tamamen benden farklı biri olurdu çünkü ben hiçbir zaman kendimi bu kadar ünlü hissetmedim. Bunu yapsaydım eminim her şey daha kolay olurdu, ama yapmam''

'On The Road' filmi için sarışın olması;
Karakter için çok önemli bir değişimdi, sanki aksan öğrenmek gibi!
&Smilectioner
&Smilectioner
Moderatör
Moderatör

Aktiflik :
Kristen Stewart: ''Kendimi Hiçbir Zaman Ünlü Hissetmedim'' Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Kristen Stewart: ''Kendimi Hiçbir Zaman Ünlü Hissetmedim'' Right_bar_bleue

Kristen Stewart: ''Kendimi Hiçbir Zaman Ünlü Hissetmedim'' Empty Geri: Kristen Stewart: ''Kendimi Hiçbir Zaman Ünlü Hissetmedim''

Mesaj  NinaEmzy Cuma Ekim 12, 2012 1:27 pm

bunu bilmiyordum paylaştığın için çok teşekkür ederim
NinaEmzy
NinaEmzy
Üye
Üye

Aktiflik :
Kristen Stewart: ''Kendimi Hiçbir Zaman Ünlü Hissetmedim'' Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Kristen Stewart: ''Kendimi Hiçbir Zaman Ünlü Hissetmedim'' Right_bar_bleue

- Similar topics