Shake The World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katy Perry Sözleri

2 posters

Katy Perry Sözleri Empty Katy Perry Sözleri

Mesaj  &Smilectioner Perş. Eyl. 06, 2012 5:15 am

Birkaç Söz;
Katy Perry : "Türkiye'yi seviyorum."
Katy Perry :''Aslında gerçekten bir kızı öpmekten çok hoşlanabilirim. Tabii o kız Kristen Stewart'sa.Çok genç ve temiz bir dürüstlüğü var."
Katy Perry: "Gerçek kimliğimi göstermekten korkmuyorum. Çünkü ben her zaman, herkesin ilgilendiği, biraz çizgi film karakteri gibi olan Katy Perry değilim. Bu, sahnedeki ben. Ama ben, kişiliğimin tüm kesimlerini göstermeyi seviyorum."
Katy Perry :"Eğer biri sizi kullanarak bir şey elde etmeye çalışıyorsa, o kişiye acıyın .Kendi kişiliği olmayan bir p*sliktir."
Katy Perry :"Ben sonsuza kadar şeker Kraliçe olamam."
Katy Perry:"California Girls'i çekerken çok zorlanmıştım önümde olmayan nesneler varmış gibi davranmak gerçekten zordu."
Katy Perry:"Dürüst olmayı seviyorum."
Katy Perry:''Bir işe başlamayı cesaret edebildiysen, işin büyük kısmını atlatmışsın demektir.'' Katy Perry: ''Başarmak için inanman yeterli.''
Katy Perry: ''Hαyαt bir kutu çikolαtα gibidir , hepsini yersin.''
Katy Perry: ''Hayatı sonuna kadar yaşamak için benim sloganım; Her an ölebilirsin geç olmadan istediğini yap.''
Katy Perry: "Geçmiş, bir avuç dolusu toz gibidir."
Katy Perry:"Starbucks kahvelerini çok seviyorum."
Katy Perry:"Mutlu olduğunuzda gülümseyin,mutsuz olduğunuzda da gülümseyin. Herşey düzelecek,Sadece gülümseyin."
Katy Perry:"Kendini özgür bırak,ve içinde ki renklerin patlamasına izin ver!"
Katy Perry ; ''Russel'ı o zamanlar her ne kadar sevsemde, bir damla bile beyni olmadığını düşünüyorum.''
Katy Perry:"Sürekli genç kalmayacağım. Bu yüzden hayatımı yaşamak istiyorum."
&Smilectioner
&Smilectioner
Moderatör
Moderatör

Aktiflik :
Katy Perry Sözleri Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Katy Perry Sözleri Right_bar_bleue

Katy Perry Sözleri Empty Geri: Katy Perry Sözleri

Mesaj  NinaEmzy Cuma Ekim 12, 2012 1:37 pm

Bu sözlerin yarısından fazlasını biliyordum Very Happy kalanını da şimdi öğrenmiş oldum (:
NinaEmzy
NinaEmzy
Üye
Üye

Aktiflik :
Katy Perry Sözleri Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Katy Perry Sözleri Right_bar_bleue

- Similar topics