Shake The World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1D Türkiye'ye gelirse NR1 ne saçmalar? -,-

+11
bloom_dafni
cuce
Swiftie
LittleGirlMrs.Styles
Moonlightprincess002
xForgetten
Busebse
ForeverYoung
fasaha2
zeynepgirl
Euclea
15 posters

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

1D Türkiye'ye gelirse NR1 ne saçmalar? -,- - Sayfa 3 Empty Geri: 1D Türkiye'ye gelirse NR1 ne saçmalar? -,-

Mesaj  Euclea Çarş. Eyl. 12, 2012 6:51 am

Olabilir de kim olduğunu bi öğrensem MrsStyles Question Very Happy Very Happy Very Happy
DEVAM EDİYORUM.+3 YORUMA DEVAMI GELİR.

20. Zayn , dua ederken " Maliki yevmiddin " kısmında gülünce , çarpılarak öldü.

21. Harry Styles ve Yalan Dünya dizisindeki Orçun , bütün gün sokaktaki kızlara " Öpüşelim mi ? " diye sordu.

22. Zayn Malik Sultanahmet camisinde imamlık yapacağını açıkladı .

23. Oktay Usta'ya konuk olan Niall , canlı yayında yemekleri yiyince oruçlu halk tarafından tepkiyle karşılandı .
Euclea
Euclea
Moderatör
Moderatör

Aktiflik :
1D Türkiye'ye gelirse NR1 ne saçmalar? -,- - Sayfa 3 Left_bar_bleue999 / 999999 / 9991D Türkiye'ye gelirse NR1 ne saçmalar? -,- - Sayfa 3 Right_bar_bleue

1D Türkiye'ye gelirse NR1 ne saçmalar? -,- - Sayfa 3 Empty Geri: 1D Türkiye'ye gelirse NR1 ne saçmalar? -,-

Mesaj  bloom_dafni Çarş. Eyl. 12, 2012 11:10 pm

lol! lol! lol!
bloom_dafni
bloom_dafni

Aktiflik :
1D Türkiye'ye gelirse NR1 ne saçmalar? -,- - Sayfa 3 Left_bar_bleue10 / 99910 / 9991D Türkiye'ye gelirse NR1 ne saçmalar? -,- - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Mesaj  cuce Çarş. Eyl. 19, 2012 8:43 am

Laughing Laughing Laughing çok kömik şeyler bulmuşun yaaa Laughing Laughing Laughing
cuce
cuce
Üye
Üye

Aktiflik :
1D Türkiye'ye gelirse NR1 ne saçmalar? -,- - Sayfa 3 Left_bar_bleue35 / 99935 / 9991D Türkiye'ye gelirse NR1 ne saçmalar? -,- - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Mesaj  LittleGirlMrs.Styles Perş. Eyl. 20, 2012 6:44 am

Laughing Laughing
LittleGirlMrs.Styles
LittleGirlMrs.Styles
Aktif Üye
Aktif Üye

Aktiflik :
1D Türkiye'ye gelirse NR1 ne saçmalar? -,- - Sayfa 3 Left_bar_bleue10 / 99910 / 9991D Türkiye'ye gelirse NR1 ne saçmalar? -,- - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Mesaj  l_t Cuma Eyl. 21, 2012 3:11 am

lol! lol!
l_t
l_t

Aktiflik :

Nerden : Ben Çarkıfelek Galaksisi'nden geldim memleketim ora ama burada kalmak zorundaymışım çünkü Dünya gezegeni daha güvenli ve uzayda hava,oksijen olmadığı için yaşamam mümkün değil bizde buraya taşındık anlayacağın. Ama aslında hepsini kafadan atıyorum yazı uzun olsun diye merakımdan dolayı yoksa adamakıllı yazardım ama olmuyor gevezelik tuttu beni. Yazmaya devem edeceğim ama, durmadan şu profil yazısına tıklayıp burayı daha da uzatıyorum daha önce de dedim canım sıkılıyor ve ne olacağını merak ediyorum... ŞİMDİ AKLIMA GELDİ DE (!!) ben niye durmadan ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ falan yapmıyorum ki? Ama böylesi daha iyi ya :/ en azından biriniz merak edip okur, okuyor musun şuan gerçekten? mal mal okuyormusun? o.O Boşveer okuma geç ya ben hiç susmam,durmam yazmaya devammm (yarın yine değiştireceğim bunları!!!) Evet... devam ediyorum şimdi 2 gün yazmadım ama olsun ben şuan çok acıktım o yüzden az olacak içimden abuk sabuk şeyler yazmak geliyor ama yazmak istemiyorum fakat aklıma da bişiy gelmiyor ben böyle yazıom uzasın yazı die, çoook uzun olacak bu dünyanın hatta galaksilerin evrenin en uzun yazısı buuuuu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Mesaj  cuce Cuma Eyl. 21, 2012 5:25 am

l_t sen baa mal mı didin Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing
cuce
cuce
Üye
Üye

Aktiflik :
1D Türkiye'ye gelirse NR1 ne saçmalar? -,- - Sayfa 3 Left_bar_bleue35 / 99935 / 9991D Türkiye'ye gelirse NR1 ne saçmalar? -,- - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Mesaj  l_t C.tesi Eyl. 22, 2012 6:40 am

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
l_t
l_t

Aktiflik :

Nerden : Ben Çarkıfelek Galaksisi'nden geldim memleketim ora ama burada kalmak zorundaymışım çünkü Dünya gezegeni daha güvenli ve uzayda hava,oksijen olmadığı için yaşamam mümkün değil bizde buraya taşındık anlayacağın. Ama aslında hepsini kafadan atıyorum yazı uzun olsun diye merakımdan dolayı yoksa adamakıllı yazardım ama olmuyor gevezelik tuttu beni. Yazmaya devem edeceğim ama, durmadan şu profil yazısına tıklayıp burayı daha da uzatıyorum daha önce de dedim canım sıkılıyor ve ne olacağını merak ediyorum... ŞİMDİ AKLIMA GELDİ DE (!!) ben niye durmadan ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ falan yapmıyorum ki? Ama böylesi daha iyi ya :/ en azından biriniz merak edip okur, okuyor musun şuan gerçekten? mal mal okuyormusun? o.O Boşveer okuma geç ya ben hiç susmam,durmam yazmaya devammm (yarın yine değiştireceğim bunları!!!) Evet... devam ediyorum şimdi 2 gün yazmadım ama olsun ben şuan çok acıktım o yüzden az olacak içimden abuk sabuk şeyler yazmak geliyor ama yazmak istemiyorum fakat aklıma da bişiy gelmiyor ben böyle yazıom uzasın yazı die, çoook uzun olacak bu dünyanın hatta galaksilerin evrenin en uzun yazısı buuuuu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Mesaj  cuce Ptsi Eyl. 24, 2012 10:14 am

l_t demiş ki: Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
lol! lol! lol! lol!
cuce
cuce
Üye
Üye

Aktiflik :

Mesaj  NinaEmzy C.tesi Eyl. 29, 2012 10:48 am

kesinlikle bol keseden saçmalarlar.İşleri güçleri yok yalan yanlış haberler yapmak
NinaEmzy
NinaEmzy
Üye
Üye

Aktiflik :

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3