Shake The World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selam milet, buaya da damladım. :D

4 posters

Selam milet, buaya da damladım. :D Empty Selam milet, buaya da damladım. :D

Mesaj  Mrs.Styles Salı Eyl. 11, 2012 11:17 am

Melis been.^^ Çok güzelmiş bura,hoşuma gitti. ^^
Mrs.Styles
Mrs.Styles

Aktiflik :
Selam milet, buaya da damladım. :D Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Selam milet, buaya da damladım. :D Right_bar_bleue

Selam milet, buaya da damladım. :D Empty Geri: Selam milet, buaya da damladım. :D

Mesaj  Euclea Çarş. Eyl. 12, 2012 6:34 am

Hangi Melis?
Euclea
Euclea
Moderatör
Moderatör

Aktiflik :
Selam milet, buaya da damladım. :D Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Selam milet, buaya da damladım. :D Right_bar_bleue

Selam milet, buaya da damladım. :D Empty Geri: Selam milet, buaya da damladım. :D

Mesaj  Mrs.Styles Çarş. Eyl. 12, 2012 10:10 am

Euclea demiş ki:
Hangi Melis?
Şey, melisendra. Very Happy
Mrs.Styles
Mrs.Styles

Aktiflik :
Selam milet, buaya da damladım. :D Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Selam milet, buaya da damladım. :D Right_bar_bleue

Mesaj  Euclea Çarş. Eyl. 12, 2012 11:26 am

Very Happy Very Happy
Euclea
Euclea
Moderatör
Moderatör

Aktiflik :
Selam milet, buaya da damladım. :D Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Selam milet, buaya da damladım. :D Right_bar_bleue

Mesaj  l_t Cuma Eyl. 21, 2012 3:25 am

Hoşgeldin
l_t
l_t

Aktiflik :

Nerden : Ben Çarkıfelek Galaksisi'nden geldim memleketim ora ama burada kalmak zorundaymışım çünkü Dünya gezegeni daha güvenli ve uzayda hava,oksijen olmadığı için yaşamam mümkün değil bizde buraya taşındık anlayacağın. Ama aslında hepsini kafadan atıyorum yazı uzun olsun diye merakımdan dolayı yoksa adamakıllı yazardım ama olmuyor gevezelik tuttu beni. Yazmaya devem edeceğim ama, durmadan şu profil yazısına tıklayıp burayı daha da uzatıyorum daha önce de dedim canım sıkılıyor ve ne olacağını merak ediyorum... ŞİMDİ AKLIMA GELDİ DE (!!) ben niye durmadan ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ falan yapmıyorum ki? Ama böylesi daha iyi ya :/ en azından biriniz merak edip okur, okuyor musun şuan gerçekten? mal mal okuyormusun? o.O Boşveer okuma geç ya ben hiç susmam,durmam yazmaya devammm (yarın yine değiştireceğim bunları!!!) Evet... devam ediyorum şimdi 2 gün yazmadım ama olsun ben şuan çok acıktım o yüzden az olacak içimden abuk sabuk şeyler yazmak geliyor ama yazmak istemiyorum fakat aklıma da bişiy gelmiyor ben böyle yazıom uzasın yazı die, çoook uzun olacak bu dünyanın hatta galaksilerin evrenin en uzun yazısı buuuuu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Mesaj  NinaEmzy Çarş. Ekim 03, 2012 5:30 am

evet gercekten burasi cok hos Very Happy
NinaEmzy
NinaEmzy
Üye
Üye

Aktiflik :

- Similar topics